gora-jakub-1 gora-jakub-2 gora-jakub-3
Tylko u nas aż
5 zabiegów dziennie
Wszelkie pytania prosimy kierować do rezerwacji sanatorium dostępnej
pod numerem telefonu – 696 917 779

 

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne osoby
po przebytym COVID-19
zobacz szczegóły

 

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Sanatorium Gracja zwyciężyło w tegorocznej, piątej edycji ogólnopolskiego konkursu "Strona Internetowa bez Barier" w kategorii serwisów komercyjnych.

Sanatorium Gracja zwycięzcą konkursu „Strona Internetowa bez Barier”

Strona Internetowa bez Barier

Fundacja Widzialni już od pięciu lat organizuje konkurs ,,Strona Internetowa bez Barier”, którego celem jest zainicjowanie ogólnopolskiej akcji promującej umożliwienie osobom niepełnosprawnym swobodnego dostępu do informacji w Internecie. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk poprzez wyróżnienie tych stron, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz osób narażonych na wykluczenie cyfrowe.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 listopada w Hotelu Radisson Blu w Warszawie. W imieniu Sanatorium nagrodę odebrała Pani Magdalena Kreps, Członek Zarządu Sanatorium Gracja.

Strona Internetowa bez BarierStrona Internetowa bez BarierStrona Internetowa bez Barier

 


 

Mając na uwadze problem dostępności stron internetowych dla osób niepełnosprawnych i zagrożonych zjawiskiem wykluczenia cyfrowego, podjęliśmy działania dostosowujące naszą stronę do międzynarodowych standardów dostępności.
Z wielką satysfakcją informujemy, że nasze poczynania zakończyły się sukcesem i jako pierwsi w Ciechocinku uzyskaliśmy Certyfikat

STRONA INTERNETOWA BEZ BARIER

Certyfikat Strona Internetowa bez Barier

Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do lepszej dostępności informacji o naszych usługach leczniczych. Będąc inicjatorem tak potrzebnych działań wierzymy, że będzie to nasz wkład w postrzeganie Uzdrowiska Ciechocinek jako miejsca przyjaznego osobom niepełnosprawnym i zagrożonym zjawiskiem wykluczenia cyfrowego.

 


 

Już od ponad 35 lat przyjeżdżają kuracjusze do sanatorium „Gracja” na wypoczynek, leczenie i rehabilitacje. W otoczonym parkiem sosnowym obiekcie zażywają kuracji chorzy z dolegliwościami narządów ruchu, zwyrodnieniami kręgosłupa, urazami kości i stawów, a także z niektórymi krążenia, dróg oddechowych, chorobami kobiecymi oraz nerwobólami.

Stałą całodobową opiekę zapewnia im wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Sanatorium „Gracja” dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do rehabilitacji indywidualnej i grupowej. Zabiegi zgodnie ze wskazówkami lekarza wykonywane są w znajdującej się na miejscu bazie zabiegowej z wykorzystaniem naturalnej solanki, borowiny, parafiny. Są to min: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże ręczne oraz wirowe i wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapia. Sanatorium proponuje tez gimnastykę usprawniającą – indywidualną i zbiorową.

Mając na uwadze zapewnienie jak najlepszych warunków pobytu „Gracja” przygotowała swoim gościom pokoje wyposażone w pełen węzeł sanitarny, radio, telefon, antenę TV-sat. Do dyspozycji kuracjuszy jest duża sala telewizyjna, strefa bezprzewodowego Internetu oraz odpłatny parking samochodowy.

Dawny widok Sanatorium GracjaObecny widok Sanatorium GracjaWidok od frontu Sanatorium GracjaTeren zielony przy Sanatorium GracjaParking Sanatorium Gracja

Rodzaje prowadzonej działalności:

  • Sanatorium uzdrowiskowe
  • Zakład rehabilitacyjny
  • Zakład przyrodoleczniczy