gora-jakub-1 gora-jakub-2 gora-jakub-3

Sanatorium Westerplatte

 


Sanatorium Gracja w Ciechocinku

 

Tylko u nas aż
5 zabiegów dziennie
Wszelkie pytania prosimy kierować do rezerwacji sanatorium dostępnej
pod numerem telefonu – 696 917 779

 

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne osoby
po przebytym COVID-19
zobacz szczegóły

 

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Sanatorium Gracja zwyciężyło w tegorocznej, piątej edycji ogólnopolskiego konkursu "Strona Internetowa bez Barier" w kategorii serwisów komercyjnych.

Sanatorium Gracja zwycięzcą konkursu „Strona Internetowa bez Barier”

Strona Internetowa bez Barier

Fundacja Widzialni już od pięciu lat organizuje konkurs ,,Strona Internetowa bez Barier”, którego celem jest zainicjowanie ogólnopolskiej akcji promującej umożliwienie osobom niepełnosprawnym swobodnego dostępu do informacji w Internecie. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk poprzez wyróżnienie tych stron, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz osób narażonych na wykluczenie cyfrowe.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 listopada w Hotelu Radisson Blu w Warszawie. W imieniu Sanatorium nagrodę odebrała Pani Magdalena Kreps, Członek Zarządu Sanatorium Gracja.

Strona Internetowa bez BarierStrona Internetowa bez BarierStrona Internetowa bez Barier

 


 

Mając na uwadze problem dostępności stron internetowych dla osób niepełnosprawnych i zagrożonych zjawiskiem wykluczenia cyfrowego, podjęliśmy działania dostosowujące naszą stronę do międzynarodowych standardów dostępności.
Z wielką satysfakcją informujemy, że nasze poczynania zakończyły się sukcesem i jako pierwsi w Ciechocinku uzyskaliśmy Certyfikat

STRONA INTERNETOWA BEZ BARIER

Certyfikat Strona Internetowa bez Barier

Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do lepszej dostępności informacji o naszych usługach leczniczych. Będąc inicjatorem tak potrzebnych działań wierzymy, że będzie to nasz wkład w postrzeganie Uzdrowiska Ciechocinek jako miejsca przyjaznego osobom niepełnosprawnym i zagrożonym zjawiskiem wykluczenia cyfrowego.

 


 

Już od ponad 35 lat przyjeżdżają kuracjusze do sanatorium „Gracja” na wypoczynek, leczenie i rehabilitacje. W otoczonym parkiem sosnowym obiekcie zażywają kuracji chorzy z dolegliwościami narządów ruchu, zwyrodnieniami kręgosłupa, urazami kości i stawów, a także z niektórymi krążenia, dróg oddechowych, chorobami kobiecymi oraz nerwobólami.

Stałą całodobową opiekę zapewnia im wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Sanatorium „Gracja” dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do rehabilitacji indywidualnej i grupowej. Zabiegi zgodnie ze wskazówkami lekarza wykonywane są w znajdującej się na miejscu bazie zabiegowej z wykorzystaniem naturalnej solanki, borowiny, parafiny. Są to min: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże ręczne oraz wirowe i wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapia. Sanatorium proponuje tez gimnastykę usprawniającą – indywidualną i zbiorową.

Mając na uwadze zapewnienie jak najlepszych warunków pobytu „Gracja” przygotowała swoim gościom pokoje wyposażone w pełen węzeł sanitarny, radio, telefon, antenę TV-sat. Do dyspozycji kuracjuszy jest duża sala telewizyjna, strefa bezprzewodowego Internetu oraz odpłatny parking samochodowy.

Dawny widok Sanatorium GracjaObecny widok Sanatorium GracjaWidok od frontu Sanatorium GracjaTeren zielony przy Sanatorium GracjaParking Sanatorium Gracja

Rodzaje prowadzonej działalności:

  • Sanatorium uzdrowiskowe
  • Zakład rehabilitacyjny
  • Zakład przyrodoleczniczy

Zachęcamy do skorzystania ze sprawdzonej możliwości przyjazdu jak i wyjazdu ze specjalnym rabatem dla naszych Gości:

  • bez przesiadek
  • bez czekania na dworcu lub przystanku
  • bez dźwigania - zapakujemy Twój bagaż
  • bez strasu i wygodnie - przejazdy 9-osobowymi minivanami

Kod rabatowy upoważniający do uzyskania 15% rabatu na pierwszy przejazd Hoperem to:

"DOCELU-N-GRACJA-CIECHOCINEK" 

Ważne informacje:
- Wysokość rabatu: 15%.
- Kod można wykorzystać na stronie www.hoper.pl, na infolinii 222 692 020 (należy podać kod konsultantowi) oraz w stacjonarnym biurze sprzedaży np. BT Rejs (należy podać kod sprzedawcy).
- Kod jest ważny do 31 grudnia 2022 roku.
- Kod jest przeznaczony dla osób, które dotychczas nie korzystały z usługi Hoper.

Wszystkie informacje na stronie www.hoper.pl lub pod telefonem 22 269 20 82.
Regulamin promocji dostępny na www.hoper.pl/regulaminy

Zobacz, gdzie znajduje się nasze Sanatorium:

 

Sanatorium Gracja Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 3
87-720 Ciechocinek

tel. 54 283 56 31, fax 54 283 51 19
recepcja - 54 444 16 13
dyżurka pielęgniarek - 54 444 16 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezerwacja
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon rezerwacja - 696 917 779

Nr konta KDBS w Ciechocinku 93 9550 0003 2001 0077 9977 0001

Akceptujemy karty: VISA, VISA Electron,V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
Akceptowane karty płatnicze

Administratorem Państwa danych osobowych jest Sanatorium Gracja Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 87-720 Ciechocinek. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji odpowiedzi na zapytania oraz w celu kontaktowym. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa a dostęp do nich mają jedynie upoważnieni pracownicy.