gora-jakub-1 gora-jakub-2 gora-jakub-3

Już od ponad 35 lat przyjeżdżają kuracjusze do sanatorium „Gracja” na wypoczynek, leczenie i rehabilitacje. W otoczonym parkiem sosnowym obiekcie zażywają kuracji chorzy z dolegliwościami narządów ruchu, zwyrodnieniami kręgosłupa, urazami kości i stawów, a także z niektórymi krążenia, dróg oddechowych, chorobami kobiecymi oraz nerwobólami.

Stałą całodobową opiekę zapewnia im wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Sanatorium „Gracja” dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do rehabilitacji indywidualnej i grupowej. Zabiegi zgodnie ze wskazówkami lekarza wykonywane są w znajdującej się na miejscu bazie zabiegowej z wykorzystaniem naturalnej solanki, borowiny, parafiny. Są to min: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże ręczne oraz wirowe i wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapia. Sanatorium proponuje tez gimnastykę usprawniającą – indywidualną i zbiorową.

Mając na uwadze zapewnienie jak najlepszych warunków pobytu „Gracja” przygotowała swoim gościom pokoje wyposażone w pełen węzeł sanitarny, radio, telefon, antenę TV-sat. Do dyspozycji kuracjuszy jest duża sala telewizyjna, strefa bezprzewodowego Internetu oraz odpłatny parking samochodowy.

Dawny widok Sanatorium GracjaObecny widok Sanatorium GracjaWidok od frontu Sanatorium GracjaTeren zielony przy Sanatorium GracjaParking Sanatorium Gracja

Rodzaje prowadzonej działalności:

  • Sanatorium uzdrowiskowe
  • Przychodnia uzdrowiskowa
  • Zakład rehabilitacyjny
  • Zakład przyrodoleczniczy